Surat, Gujarat
GST No. 24ADYPH7219M1ZW
Call 07942549931 75% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 5000 Piece
| PVC Type | Rigid PVC |
| Tag Thickness | 0.5 mm |
| Printing Type | Offset Printed |
| Usage/Application | Garments |
| Slot Type | With Hole |
| Size | As pr riqarment |
| Application | Price Tag |
| Packaging Type | box |
| Color | polyster |
| Brand | jay sai print |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
| PVC Type | Rigid PVC |
| Size | 50 x 130 mm |
| Tag Thickness | 0.5 mm |
| Material | PVC |
| Printing Type | Digital Printed |
| Usage/Application | Garments |
| Slot Type | With Hole |
| Application | Price Tag |
| Packaging Type | Packet |
| Color | White |
| Finished Type | Matte |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 30000 Piece
| Plastic Type | PVC |
| Material | PVC |
| Tag Thickness | 0.5 mm |
| Application | Price Tag |
| Color | White |
| Packaging Type | Box |
| Printing Type | Digital Printed |
| Tag Shape | Round |
| Slot Type | With Hole |
| Country of Origin | Made in India |
We are engaged in offering this product to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients
View Complete details